FURNITURE / Chairs and Stools / Stool 10381115
*
nr 1038 1115
STOOL
1950s,
1950-tal
Estimate:
600
Sold:
SEK 600
Auction date:
Monday May 16 2016
at 20:31:31
- Bid history
Time
Bidder
Bid
14/5 09:29:54
1
450 kr
16/5 18:43:41
2
350 kr
16/5 18:43:41
1
400 kr (Robot)
16/5 18:44:05
2
500 kr
16/5 20:10:33
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
May 16
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar kökspall stol stolar
-
7087 Avspärrningsst..
4 pcs, metal. Height: 99 cm,
Auction ends
this Monday
19 jan at 19:44
-
5252 ARMCHAIR
+ footstool, Arnhilds hus, 1990-tal, wear.
Auction ends
this Monday
19 jan at 18:09
-
7135 ARMCHAIR
Carl Malmsten (1888-1972), Sweden, "Solo",
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:57
-
7136 ARMCHAIR
Carl Malmsten (1888-1972), Sweden. "Solo" Skadad,
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:26
-
7134 ARMCHAIR
Carl Malmsten (1888-1972), Sweden. VÃ¥r fru, object..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 19:37
-
7173 ARMCHAIR
ljusblå velour, ben med trissor, wear.
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:44
*
STOOL
Läs om budbetjänten
Read more about 50/60-tal
nr 1038 1115
STOOL
1950s,
1950-tal
| Estimate: | 600 |
|---|---|
| Sold: | SEK 600 |
| Auction date: |
Monday May 16 2016 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 14/5 09:29:54 | 1 | 450 kr |
| 16/5 18:43:41 | 2 | 350 kr |
| 16/5 18:43:41 | 1 | 400 kr (Robot) |
| 16/5 18:44:05 | 2 | 500 kr |
| 16/5 20:10:33 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
May 16
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar kökspall stol stolar
-
7087 Avspärrningsst..
4 pcs, metal. Height: 99 cm,
Auction ends
this Monday
19 jan at 19:44 -
5252 ARMCHAIR
+ footstool, Arnhilds hus, 1990-tal, wear.
Auction ends
this Monday
19 jan at 18:09 -
7135 ARMCHAIR
Carl Malmsten (1888-1972), Sweden, "Solo",
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:57
-
7136 ARMCHAIR
Carl Malmsten (1888-1972), Sweden. "Solo" Skadad,
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:26 -
7134 ARMCHAIR
Carl Malmsten (1888-1972), Sweden. VÃ¥r fru, object..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 19:37 -
7173 ARMCHAIR
ljusblå velour, ben med trissor, wear.
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:44



