KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14665064
nr 1466 5064
Arne Aspelin
(1911-1990), Sverige
Oljemålning, Signerad, "spansk kvinna". Olja på pannå, 34x26cm, yttermått inklusive ram: 55x46cm
Arne Aspelin, svensk bildkonstnär född 1911, död 1990.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 maj 2022
kl 19:28:36
9/5 19:20:49