KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12191061
nr 1219 1061
Jan Naliwajko
(f. 1938), Sverige
Blandteknik, Signerad. 20x13
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 november 2018
kl 20:44:36
26/11 19:15:04
Jan Naliwajko
Läs mer om Jan Naliwajko