GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Golvvas 13429008
*
nr 1342 9008
Golvvas
Tilgman Keramik. Signerad, Marian Z, 1964. Höjd: 58cm
Kondition: spricka
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 24 augusti 2020
kl 19:21:31
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/8 19:09:12
1
200 kr
24/8 16:33:30
2
200 kr
24/8 16:33:30
1
200 kr (Budbetjänt)
24/8 18:57:19
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvvas keramik marian z tilgman keramik tilgmans keramik
-
3018 Golvvas
Ingrid Atterberg (1920-2008), Sverige. "Spiral". U..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:00
*
Golvvas
Kondition: spricka
Läs om budbetjänten
nr 1342 9008
Golvvas
Tilgman Keramik. Signerad, Marian Z, 1964. Höjd: 58cm
Kondition: spricka
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 24 augusti 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/8 19:09:12 | 1 | 200 kr |
24/8 16:33:30 | 2 | 200 kr |
24/8 16:33:30 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
24/8 18:57:19 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvvas keramik marian z tilgman keramik tilgmans keramik
-
3018 Golvvas
Ingrid Atterberg (1920-2008), Sverige. "Spiral". U..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:00