MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Stol 10403246

nr 1040 3246

Stol

Barockstil

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 30 maj 2016
kl 18:13:11

Dantestolen
Kraftig fällstol med svängda, kryssade ben, arm- och ryggstöd.