KONST / Litografier / Färglitografi 13914153
nr 1391 4153
Gunilla Mann
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 241/290. Bladets mått: 42x60, yttermått inklusive ram: 67x82 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 april 2021
kl 20:57:14
16/4 06:22:19
Gunilla Mann
Läs mer om Gunilla Mann