GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 10673651

nr 1067 3651

Fat

1950-tal, Ekeby, längd: 35 cm

Kondition: nagg

Utrop:

400 kr

Såld:

200 kr

måndag 7 november 2016
kl 20:28:18

Upsala-Ekeby