KONST / Litografier / Färglitografi 7819589
nr 781 9589
Färglitografi
signerad, 3/8, motivets mått: 46 x 35
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 oktober 2012
kl 19:39:55
200 kr
200 kr
250 kr