BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 7325524
nr 732 5524
Bordslampa
60-tal, plast, Snurrmodell
Kondition: slitage
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 december 2011
kl 19:11:19
100 kr
150 kr
300 kr
300 kr