ÖVRIGT / Speglar / Rakspegel 7143020
nr 714 3020
Rakspegel
1800-tal, Rotfaner
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 12 september 2011
kl 19:53:22
150 kr
300 kr
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr