KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12012189
nr 1201 2189
Oljemålning, Jürgen von Konow (1915-1959), Sverige. Montepertuso, signerad. 1948. Olja på pannå, 34x40
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 3 september 2018
kl 19:30:04
100 kr
150 kr
200 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)