KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14609552
nr 1460 9552
Mats Ceder
(f. 1957), Sverige
Oljemålning, "Ängar & Hus". Signerad, daterad 2004. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 37x45 cm
Mats Ceder, svensk bildkonstnär född i Göteborg 1957.
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 11 april 2022
kl 18:52:55
100 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
Lis Husberg (f. 1920)