KONST / Litografier / Färglitografi 13989433
nr 1398 9433
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 211/300. Motivet: 20x12cm, yttermått inklusive ram: 32x23cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 24 maj 2021
kl 20:30:22
300 kr
500 kr
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström