ÖVRIGT / Smycken / Armband 10302261
nr 1030 2261
Armband
18 k, 19, 3 g
Kondition: bucklor och repor
Utrop:
3.600 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 11 april 2016
kl 20:57:32
3.400 kr
3.600 kr