KONST / Litografier / Färglitografier 14188090
nr 1418 8090
Färglitografier
3 st, Oidentifierad konstnär. Numrerade och signerade, yttermått inklusive ram: 51x62cm-52x61cm
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 september 2021
kl 19:40:59
11/9 10:54:22
100 kr
13/9 19:31:46