KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10604008
nr 1060 4008
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Oljemålning, Elis Ryberg (1919-1985), Servering IOGT. Signerad. Olja på pannå, 48x60 cm
Utrop:
5.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 3 oktober 2016
kl 18:52:49
30/9 20:00:42
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg