KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12815162
nr 1281 5162
Träsnitt
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1985, numrerad 7/40. Motivet: 39x32 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 20:44:48
250 kr
350 kr