KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16494027
nr 1649 4027
Johannes Ravn
(1922-1991), Norge
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 54x73cm, yttermått inklusive ram: 68x87cm
Johannes Ravn, född 1922 i Narvik, död 1991, målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 14 oktober 2024
kl 19:19:54
12/10 11:37:14
100 kr
13/10 16:47:44