KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14912044

nr 1491 2044

Lasse Algemo

(f. 1966), Sverige

Oljemålning, Kungsgatan från Konserthuset. Signerad. Olja på duk, 50x61 cm, oramad

Lasse Algemo, svensk målare född 1966.

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 26 september 2022
kl 20:39:23

13/9 00:23:25 1      100 kr
20/9 18:46:11 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 26 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Lasse Algemo

Läs mer om Lasse Algemo