KONST / Litografier / Färglitografi 7884438
nr 788 4438
Lars Hillersberg
(1937-2004), Sverige
Färglitografi, Lars Hillersberg (1937-2004), 42/200, signerad, motivets mått: 28x35
Utrop:
400 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 oktober 2012
kl 17:16:45
300 kr
400 kr
400 kr
500 kr
600 kr
Lars Hillersberg
Läs mer om Lars Hillersberg