GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Keramik 10141447
nr 1014 1447
Keramik
3 delar, Tilgman Keramik, 1950-tal, höjd: 6-25 cm
Kondition: nagg
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 januari 2016
kl 20:25:31
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Tilgman Keramik