GLASS & CERAMICS / Ceramics / Ceramics 10141447
nr 1014 1447
CERAMICS
3 pcs, Tilgmans keramik, 1950s, height: 6-25 cm, nagg.
3 delar, Tilgman Keramik, 1950-tal, höjd: 6-25 cm
Condition: nagg
SEK 250
Monday January 25 2016
at 20:25:31
200 kr
150 kr
200 kr (Robot)
Tilgman Keramik