KONST / Litografier / Färglitografi 11554145
nr 1155 4145
Louis Bastin
(1912-1979), Sverige
Färglitografi, Barn, signerad och numrerad 200/200, motivet: 36x51
Louis Bastin, svensk målare och grafiker född i Moskva 1912, död 1979.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 januari 2018
kl 18:34:26
15/1 18:29:26
Louis Bastin
Läs mer om Louis Bastin
All världens barn (Lisa Larson)