KONST / Litografier / Litografi 12257247
nr 1225 7247
Bengt Wallberg
(1931-2004), Sverige
Litografi, Signerad, daterad 2004, Etat I 153/250. Bladets mått: 27,5x29,5 cm
Bengt Wallberg, svensk målare, grafiker och skulptör född 1931, död 2004.
Utrop:
500 kr
måndag 17 december 2018
kl 18:44:30
Bengt Wallberg
Läs mer om Bengt Wallberg