KONST / Litografier / Färglitografi 16537125
nr 1653 7125
Bo Ã…ke Adamsson
(f. 1941), Sverige
Handkolorerad. Signerad, numrerad 24/70. Färglitografi, bildmått: 28x20 cm, yttermått inklusive ram: 66x54 cm
Bo Åke Adamsson, svensk målare, skulptör och grafiker född i Stockholm 1941.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 oktober 2024
kl 18:19:02
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Bo Ã…ke Adamsson
Läs mer om Bo Ã…ke Adamsson