KONST / Litografier / Färglitografi 14808217
nr 1480 8217
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Signerad, numrerad 54/150, daterad 1990. Färglitografi, bildmått: 70x50 cm, yttermått inklusive ram: 87x66 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 18:45:33
700 kr
800 kr
1.100 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe