KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12969173

nr 1296 9173

Gunilla Dahlgren

(f. 1939), Sverige

Oljemålning, "Idag har jag så mycket att göra, så jag tror jag gör det i morgon i stället", Signerad. Olja på duk, 23x17 cm

Gunilla Dahlgren, svensk bildkonstnär född 1939.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 9 december 2019
kl 18:40:57

9/12 10:48:04 1      Vinnande bud

Gunilla Dahlgren

Läs mer om Gunilla Dahlgren