KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14413286
nr 1441 3286
Oidentifierad konstnär. "Mull Morning", ej signerad, omkring 1900. Olja på pannå, 18x23, yttermått inklusive ram: 31x35 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 10 januari 2022
kl 20:40:42
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
1.400 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)