KONST / Litografier / Färglitografi 15873013
nr 1587 3013
Marianne Lindberg De Geer
(f. 1946), Sverige
Signerad, numrerad 87/250. Färglitografi. Bladets mått: 39x30cm, oramat löst blad
Marianne Lindberg De Geer, svensk konstnär född 1946.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 11 december 2023
kl 19:06:54
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
11 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Marianne Lindberg De Geer
Läs mer om Marianne Lindberg De Geer