FURNITURE / Tables / Coffee table 5608202
nr 560 8202
COFFEE TABLE
Lenght: ()
Empire-stil, 1700, 1800-tal, Holland längd: 100, djup: 70, höjd: 75 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Withdrawn
Monday January 12 2009
at 16:00:00
Karl Johanstil/Empir