KONST / Litografier / Färglitografi 17409116

nr 1740 9116

Färglitografi

Signerad. Färglitografi, bildmått: 66x46cm, yttermått inklusive ram: 58x63cm

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 17 november 2025
kl 18:23:39