KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15629355

nr 1562 9355

A Nilsson, fiskeläge. Signerad. Olja på duk, 35x45 cm, yttermått inklusive ram: 48x58 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 11 september 2023
kl 20:55:20