KONST / Litografier / Färglitografi 13899195
nr 1389 9195
Färglitografi
Andreas Lundblad. Signerad, numrerad 37/90, motivet: 26x23 cm, yttermått inklusive ram: 37x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 april 2021
kl 19:07:15
5/4 12:17:01
150 kr
5/4 12:42:36