KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16936150
nr 1693 6150
Helmut Mantel
(1925-1979), Sverige
Oljemålning, Signerad, folkhav. Olja på duk, 123x95 cm, yttermått inklusive ram: 130x101 cm
Helmut Mantel, tysk-svensk bildkonstnär född 1925, död 1979.
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 14 april 2025
kl 18:24:29
3.000 kr
3.200 kr
3.400 kr
3.600 kr
Helmut Mantel
Läs mer om Helmut Mantel