KONST / Litografier / Litografi 7473018
*
nr 747 3018
Litografi
Måretn Andersson, provex 1977, motivets mått: 54x64
Följerätt
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 mars 2012
kl 17:27:23
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/3 16:30:47
1
Vinnande bud
19/3 17:22:23
2
900 kr
19/3 17:23:36
2
1.100 kr
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier måretn andersson
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:20
-
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:18
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54
*
Litografi
nr 747 3018
Litografi
Måretn Andersson, provex 1977, motivets mått: 54x64
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.200 kr |
| Såld: | 1.200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 19 mars 2012 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 19/3 16:30:47 | 1 | Vinnande bud |
| 19/3 17:22:23 | 2 | 900 kr |
| 19/3 17:23:36 | 2 | 1.100 kr |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier måretn andersson
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:20 -
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:18 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54



