ÖVRIGT / Mattor / Teheran 5853014
nr 585 3014
Teheran
Tidigt 1900-tal, 216x325, jämnt ställvis hårdare slitage, even partly heavier wear
Utrop:
8.000 kr
Såld:
7.500 kr
måndag 25 maj 2009
kl 16:00:01
23/5 17:40:35
25 maj
TEMA Orientaliska mattor
Visning 23, 24 och 25 maj. Auktion 25 maj.
Vårt nätverk av mattintr ...
Läs mer om TEMA Orientaliska mattor