MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Överstycken 14235526

nr 1423 5526

Överstycken

2 pcs, late 19th century. Length: 115 ca,

2 st, sent 1800-tal. Längd: 115 ca

Condition: slitage, skador

300

SEK 450

Monday October 4 2021
at 18:25:35