FURNITURE / Tables / Writing desk 5762550

nr 576 2550

WRITING DESK

Lenght: ()

tidigt 1900-tal, längd: 150, djup: 75, höjd: 76

Condition: kompletterade, senare bemålning, slitage

SEK 500

Monday April 6 2009
at 18:32:00

6/4 15:10:02 1      Vinnande bud