KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Akvarell+kopparstick 9344396
nr 934 4396
Akvarell+kopparstick
3 st, 1800-tal
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 12 januari 2015
kl 18:21:15
600 kr
800 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr
12 jan
e-auktion
Läs mer om e-auktion