KONST / Litografier / Färglitografi 14188507
nr 1418 8507
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Tristan da Cunha, South Atlantic. Signerad, numrerad 258/360. Färglitografi, bildmått: 24x36, yttermått inklusive ram: 41x51 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 september 2021
kl 18:21:19
9/9 17:33:19
100 kr
13/9 18:16:20
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson