KONST / Litografier / Färglitografi 14775293
nr 1477 5293
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, numrerad 108/300. Färglitografi, bildmått: 40x27 cm, yttermått inklusive ram: 58x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 juli 2022
kl 18:26:28
24/6 19:56:08
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson