KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17176115
nr 1717 6115
Anders Gustafsson
(f. 1948), Sverige
Oljemålning, Eka, Anders Gustafsson (f. 1948), Sverige, Signerad. Olja på duk, 23x32 cm, yttermått inklusive ram: 34x43
Anders Gustafsson, svensk bildkonstnär född 1948 i Vadstena.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 augusti 2025
kl 19:42:25
18/8 16:52:20
Anders Gustafsson
Läs mer om Anders Gustafsson
Anders Gustafsson
Läs mer om Anders Gustafsson
nr 1717 6115
Anders Gustafsson
(f. 1948), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 18 augusti 2025 |
| 18/8 16:52:20 | 1 | Vinnande bud |
Anders Gustafsson