KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12213228
nr 1221 3228
Gudrun Hagman
(f. 1928), Sverige
Blandteknik, Solnedgång, signerad. 39x60
Gudrun Hagman, född 1928 i Stockholm, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 december 2018
kl 19:39:14
3/12 19:07:17