KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 5348068

nr 534 8068

Blandteknik

signerade, 1931, 17 st. avbildade inventarier från Alsters Herrgård, 19x18

Utrop:

100 kr

Såld:

2.300 kr

måndag 4 augusti 2008
kl 16:04:22