KONST / Litografier / Färglitografier 13475032
nr 1347 5032
Lillan Michelin
(f. 1947), Sverige
Färglitografier, 3 st, Oramade lösa blad. Signerade. Bladets mått: 60x78 & 64x70 cm
Lillan Michelin, svensk målare och grafiker född 1947.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 14 september 2020
kl 18:12:01
13/9 19:52:36