KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12156525
nr 1215 6525
Erik Tryggelin (1878-1962), Afton Vadstena, Signerad 11/7 1953. Olja på pannå, 13x21
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 5 november 2018
kl 18:33:25
2.600 kr