KONST / Litografier / Färglitografi 12757007
nr 1275 7007
Lage Lindell
(1920-1980), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 50/50, Herrviks hamn, 48x63 cm
Lage Lindell, född 1920 i Stockholm, död där 1980, svensk målare,
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 16 september 2019
kl 20:29:59
14/9 22:42:50
Lage Lindell
Läs mer om Lage Lindell