KONST / Litografier / Färglitografi 14632072
nr 1463 2072
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Théo Tobiasse (f. 1927), Signerad, numrerad 138/200. Färglitografi. Bladets mått: 55x76cm, yttermått inklusive ram: 771x91cm
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 25 april 2022
kl 19:20:45
25/3 22:59:46
15/4 10:54:01
25 apr
Théo Tobiasse
Läs mer om Théo Tobiasse