GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Ingefärskrus 6035165

nr 603 5165

Ingefärskrus

+ 4st tallrikar, Kina 1800-tal

Kondition: tre tallrikar med små nagg

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.500 kr

måndag 5 oktober 2009
kl 18:26:13