KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Lito/akvarell 14235358
nr 1423 5358
Lito/akvarell
Charles Sjöholm (f. 1933), Sverige. Signerad. Bildmått: 46x31, yttermått inklusive ram: 60x44 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 18:26:37
1/10 21:18:32
150 kr
4/10 18:21:29