KONST / Litografier / Litografi 14332085
nr 1433 2085
Peter Tillberg
(1946-2016), Sverige
Litografi, Peter Tillberg (f. 1946), Sverige. Signerad, numrerad 127/150, daterad 92. Bladets mått: 87x63cm, yttermått inklusive ram: 97x74cm
Peter Tillberg, svensk målare, grafiker och skulptör född 1946, död 2016.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 22 november 2021
kl 18:25:10
600 kr
1.300 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
22 nov
Peter Tillberg
Läs mer om Peter Tillberg